• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TÜRKİYEDEKİ YERLİ KRİPTO PARA BORSALARI

TÜRKİYEDEKİ YERLİ TÜRK KRİPTO PARA BORSALARI SİTELERİ, ÜYELİK VE KULLANIMLARI
Türkiye'de birçok yerli Kripto para Borsası vardır.  Biz bunlardan en sık bilinen 4 tanesinden bahsedeceğiz.  Bunlardan en büyüğü PARİBU.COM (sadece bitcoin satıyor) olmak üzere sırasıyla BTCTURK.COM (bitcoin ve ethereum satıyor) , KOİNİM.COM  (bitcoin ve litecoin satıyor) ve KOİNEKS.COM (bitcoin ethereum, litecoin ve dogecoin satıyor) dur. Bir daha söylemekte fayda var. Maalesef ama maalesef yerli Türk borsalarında  Kripto paraların fiyatları Dünya borsalarında çok yüksek oluyor.  Tabii Satarken de yine aynı bu fiyata satıyorsunuz.  Ama asıl sıkıntı dünya borsalarında Kripto paraların değeri Çok artsa bile çok azalsa bile yerli Türk borsalarındaki Kripto paraların değeri çok az oranda artıyor yada az oranda azalıyor. Yani bazen aralarında bin dolardan 4 bin dolara kadar fark olabiliyor.  Bu nedenle siz alım satımı yaptığınızda yüzde 95 ihtimalle zarar edersiniz.  Genellikle de şöyle bir durum var yine dünyadaki Borsalardan  farklı olarak gün içinde herhangi bir saatte  Bitcoin değeri bir saat içinde çok ciddi oranda düşüp tekrar bir saat içinde neredeyse aynı düzeye çıkıyor.  Siz düştüğünde satıyorsunuz daha düşük düşük fiyata Almayı hayal ediyorsunuz. Ama maalesef düşerken alış talimatları çoğu kez hata veriyor.  O zaman siz de düşük fiyata satıp tekrar yüksek fiyattan tekrar almak zorunda kalıyorsunuz.  Bu nedenle Eğer Kripto para alıp bekletmeyi düşünüyorsanız. Yerli Türk borsalarını güvenle kullanabilirsiniz.  Ama siz ben alım satım yapacağım diyorsanız. daha çok Kripto para almak istiyorum Daha çok çeşit istiyorum diyorsanız. Mutlaka binance.com a üye olmanız gerekiyor.
 BİNANCE.COM dünyanın en büyük en gelişmiş en güvenli en az komisyon alan  Borsasıdır.  Siz güvenle kullanabilirsiniz.  Adım adım  güvenli şekilde BİNANCE.COM üyeliği için bu linki tıklayıp ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.
** Binance.com ‘a üye olduktan sonra yerli türk borsaların birinde bitcoin alıp binance.com’a transfer edip orda istediğiniz altcoini alabilirsiniz.

NEDEN YERLİ TÜRK KRİPTO PARA BORSALARINDA SÜREKLİ OLARAK ALIM SATIM ÖNERMİYORUZ.

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.   PARİBU YA NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. PARİBU HAKKINDA HERŞEYBTCTURK NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. BTCTURK HAKKINDA HER ŞEY.KOİNİM NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. KOİNİM HAKKINDA HER ŞEY.KOİNEKS E ASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. KOİNEKS HAKKINDA HER ŞEY.ADIM ADIM BİNANCE ÜYELİĞİ VE KULLANIMI
BİTCOİN, ALTCOİN VE PARA TRASFERİPARİBU Nasıl üye olunur. PARİBU Nasıl kayıt yapılır. PARİBU Nerden üye olunur PARİBU Nerden kayıt yapılır. PARİBU Nasıl kullanılır. PARİBU Web sitesi. PARİBU Nasıl para yatırılır. PARİBU Nasıl türk lirası para çekilir. PARİBU Nasıl türk lirası para transfer edilir. PARİBU Nasıl bitcoin transfer eilir. PARİBU referans numarası. PARİBU güvenlimi? PARİBU komisyon oranları. PARİBU hesap onayı nasıl yapılır. Paribu google authenticator nasıl kurulur. Ripple XRP nereden nasıl alınır. Ethereum ETH nereden nasıl alınır. Bitcoin Cash BCH nereden nasıl alınır. Cardano ADA nereden nasıl alınır. Litecoin LTC nereden nasıl alınır. IOTA MIOTA nereden nasıl alınır. NEM XEM nereden nasıl alınır. Dash DASH nereden nasıl alınır. Stellar XLM nereden nasıl alınır. Monero XMR nereden nasıl alınır. EOS EOS nereden nasıl alınır. NEO NEO nereden nasıl alınır. Bitcoin Gold BTG nereden nasıl alınır. Qtum QTUM nereden nasıl alınır. Ethereum Classic ETC nereden nasıl alınır. bitcoin btc nereden nasıl alınır.  
8597 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın