• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KOİNİM NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. KOİNİM HAKKINDA HER ŞEY.GÖRSEL VE VİDEOLU

ADIM ADIM GÜVENLİ ŞEKİLDE

KOİNİM.COM’ a

ÜYELİK

 

KOİNİM KAYIT VE DETAYLI KULLANIMI İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ.
KOİNİM NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. KOİNİM HAKKINDA HER ŞEY.

 

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

 

ADIM ADIM KOİNİM.COM KAYIT

1. ADIM

KOİNİM için Aşağıdaki  linki tıklayıp. Kayıt sayfasına gidiniz.

KOİNİM.com
Kayıt için tıklayınız

2. ADIM

KOİNİM ‘da Öncelikle aşağıdaki boşlukları doldurunuz. KOİNİM’ya Mutlaka doğru bilgilerinizi giriniz çünkü yarın sıkıntı yaşarsanız ispatlamak zorundasınız.

  

3. ADIM

KOİNİM’Ya Şimdi giriş kısmından giriş yapınız.

 

 

4. ADIM

Şimdi KOİNİM hesap ayarları kısmına gidip gerekli bilgileri doldurunuz. KOİNİM Hesabınız  kısa sürede onaylanacaktır.

 

5. ADIM (ÇOK ÖNEMLİ)

Şimdi karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak  GOOGLE AUTH (Authenticator) kısmını seçiniz

Ardında çıkan kısımdaki karekod ve seri numarasının ya bir fotoğrafını seçin yada print a backup tıklayım kopyasını alıp saklayınız. İleride bu programı tekrar yüklemeniz için gerekecek. Şimdi cep telefonunuza Google authenticator yükleyiniz. Programı çalıştırıp kırmızı + işaretine tıklayıp karekod’u tarayınız. Artık size sürekli olarak şifre üretecektir.  Sağdaki kısma kendi şifrenizi ve google authenticator probramının şifresini girdikten sonra Enable FA butonunu tıklayınız. İşleminiz tamam. Artık her KOİNİM girişte size üretilen yeni şifreyi kullanacaksınız.

KOİNİM NASIL KULLANILIR?

KOİNİM’ya nasıl TL yüklenir.

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yükelemek istediğiniz paramiktarını girin onayla butonuna basın . KOİNİM size bir hesap numarası adı bir IBAN numarası birde EFT açıklama kısmına yazmanız için bir kod verecektir. Oraya EFT yapıp açıklama kısmına verilen kod ‘u yazınız. İşleminiz gerçekleşecektir. Eksik bilgi girmeniz durumunda para hesabınıza geri yatacaktır.

 

KOİNİM’dan nasıl TL çekilir.

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi önce IBAN numaranızı siteme girin. Sonra miktarı yazın onaylayın. İşlem tamam. Unutmayı sadece sizin adınıza olan hesaplara para gönderebilirsiniz.

 

KOİNİM’DA nasıl bitcoin alınır?

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bitcoin alırken kaç TL den almak istiyorsanız  (anlık fiyattan yüksek olmalıdır.) yazınız. Sonra kalç TL ile almak istiyorsanız tıklayın işlem gerçekleşecektir.

 

KOİNİM’DA nasıl bitcoin satılır?

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi gibi bitcoin alırken kaç TL den satmak istiyorsanız  (anlık fiyattan düşük olmalıdır.) yazınız. Sonra kalçbitcoin satmak istiyorsanız tıklayın işlem gerçekleşecektir.

 

 KOİNİM’dan BİNANCE.COM’ a nasıl bitcoin aktarılır?

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi göndermek istediğiniz bitcoin miktarınız yazınız. Sonra BİNANCE.com’dan aldığınız cüzdan seri numarasınız giriniz. Onaylayınız.

 

BİNANCE.COM’dan KOİNİMYA’ya nasıl bitcoin gönderilir?

KOİNİM’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bitcoin seri numarasını binance.com daki bitcoin gönderme kısmına yapıtırın bitcoin miktarını yazın ve onaylayın. İşlem gerçekleşecektir.

KOİNİM KOMİSYON ORANLARI.

Koimisyon oranarı BİNANCE.COM’a göre 5-10 kat fazladır. Bu nedenle alım satım için binance.com’üye olmanızı öneririz.

 

İŞLEM BİTTİ.

DETAYLI KOİM KAYIT VE DETAYLI KOİNİM KULLANIM İÇİN VİDEOMUZUDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

PARİBU VE YERLİ BORSALAR ANLATIM

 

BİNANCE AVANTAJLARI

 

PARİBU VE YERLİ BORSALAR ANLATIM

 

 

PARİBUYA NASIL KAYIT YAPILIR

 

PARİBU DETAYLI ANLATIM

 

KOİNİM Nasıl üye olunur. KOİNİM Nasıl kayıt yapılır. KOİNİM Nerden üye olunur KOİNİM Nerden kayıt yapılır. KOİNİM Nasıl kullanılır. KOİNİM Web sitesi. KOİNİM Nasıl para yatırılır. KOİNİM Nasıl türk lirası para çekilir. KOİNİM Nasıl türk lirası para transfer edilir. KOİNİM Nasıl bitcoin transfer eilir. KOİNİM referans numarası. KOİNİM güvenlimi? KOİNİM komisyon oranları. KOİNİM hesap onayı nasıl yapılır. Koinim google authenticator nasıl kurulur. Ripple XRP nereden nasıl alınır. Ethereum ETH nereden nasıl alınır. Bitcoin Cash BCH nereden nasıl alınır. Cardano ADA nereden nasıl alınır. Litecoin LTC nereden nasıl alınır. IOTA MIOTA nereden nasıl alınır. NEM XEM nereden nasıl alınır. Dash DASH nereden nasıl alınır. Stellar XLM nereden nasıl alınır. Monero XMR nereden nasıl alınır. EOS EOS nereden nasıl alınır. NEO NEO nereden nasıl alınır. Bitcoin Gold BTG nereden nasıl alınır. Qtum QTUM nereden nasıl alınır. Ethereum Classic ETC nereden nasıl alınır. bitcoin btc nereden nasıl alınır.

 

  
2976 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın