• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
NEDEN YERLİ TÜRK KRİPTO PARA BORSALARINDA SÜREKLİ OLARAK ALIM SATIM ÖNERMİYORUZ.

NEDEN YERLİ BAZI TÜRK KRİPTO PARA BORSALARINDA SÜREKLİ OLARAK ALIM SATIM ÖNERMİYORUZ.  NEDEN BİNANCE.COM ÖNERİYORUZ.
HİLELERİ NELERDİR? 

TÜRK KRİPTO PARA BORSALARININ 5 ADET HİLESİ

1.. Fiyatı kafasına göre belirlemek. bazen 100-5000 dolara kadar fark koymak.
2.. Emirlere göre ani fiyat düşürmek yükseltmek bu esnada avantajlı alış satış emirlerinde hata vermek
3..10-20 kat fazla komisyon almak
4..Keyfi olarak dünyadaki grafiklerden bağımsız olarak 1 saatlik ani düşüş ve çıkışlar yapmak.
5..Avantajlı durumlarda emirleri bloke etmek. Dünyada bitcoin düştüğünde hemen makası daraltıyorlar. sizden ucuza alıyorlar. çünkü biliyorlarki satışlar artacak. Ne zaman dünyada bitcoin yükselse hemen makası arttırıyorlar. çünkü biliyorlarki alışlar artacak Size pahalı satıyorlar . zaten emirleri görüyorlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YAZIYA VE VİDEOYA BAKINIZ
 
**  Öncelikle yanlış anlaşılmasın siz yerli türk kripto para borsalarından bitcoin veya diğer kripto paraları alabilirsiniz. Orada uzun süreli bekletebilirsiniz. Biz sadece sürekli alım satım yapmayı düşünüyorsanız bunu önermiyoruz. Zaten her halükarda siz bitcoin alırken mutlaka yerli bir türk kripto para borsalarına para gönderip oradan bitcoin alabilirsiniz. Bu bitcoini yerli borsalardan kucoin.com binance.com a gönderip orada istediğiniz bitcoin veya diğer altcoinleri alıp satabilirsiniz.
 
1.. Yerli türk kripto para borsalarında sürekli alım satım yaparsanız. Karınızın hatta paranızın büyük bir kısmını kaybedersiniz.  Binance borsasında komisyon 10.000 de 2.5-5 iken yerli firmalarda 10.000 de 35-45 tir.  yerli firmaların altyapısı büyük firmalara göre zayıf olduğu için daha kolay hacklenebilirler.
2.. Yerli türk kripto para borsalarında 1-5 adet  altcoin mevcut iken BİNANCE.COM da yüzden fazla criptopara mevcut.
3..Maalesef yerli türk kripto para borsalarında bitcoin fiyatı ile dünya borsalarındaki bir bitcoin fiyatı arasında bazen 1000 bazen 2000 bazen 3000 bazen 4000 bazen 5000 dolara kadar fark olabilmektedir.  Dolayısıyla bu şunu gösteriyor yerli türk borsalarındaki bitcoin fiyatı dünya piyasalarından bağımsız olarak değişmektedir. Birebir paralel olarak seyir etmemektedir. ya sürekli 500-1000 dolar fark koy. yada tamemen paralel olsun. inanmayanlar yerli borsaların grafikleri ile dünya borsalarının grafiklerini karşılaştırsın dünya borsalarının grafikleri neredeyse aynıdır. Akılları sıra yüksek fark koyunca satışı bloke ediyorlar. az fark olunca alışı bloke ediyorlar. Avantajlı alış yada satış durumlarında neden hata veriyor.. inanmayan acı tecrübeyi yaşar.
4..
Maalesef yeni türk borsalarının çoğu bazen bitcoin fiyatı bir saat içinde birden bire düşürerek aynı saat içinde birden bire neredeyse aynı seviyeye kadar çıkarmaktadır.  Siz bu esnada daha da düşer endişesiyle elinizdeki bitcoinleri satıyorsunuz.  Daha düşük bir fiyata almayı hayal ediyorsunuz.  Ama maalesef çok hızlı şekilde düşüyor.  Bu düşüş esnasında kesinlikle alış talimatlarınız gerçekleşmiyor.  Daha sonra aynı fiyata geri dönüyor.  Yani siz sattınız fiyatın üstünde tekrar almak zorunda kalıyorsunuz.  BİNANCE.COM da kesinlikle böyle değil her zaman her an satış talimatıyla alış talimatı verebiliyorsunuz. Bu yüzden ben kesinlikle size BİNANCE.COM bu kullanmanızı öneriyorum.  Binance.com dünyanın en büyük en güvenli en gelişmiş alt yapıya sahip borsasıdır.  inanmayanlar en son bitcoin 69000 den 52000 bine düştüğü zamanın grafiğine baksın.
5.. Binance.com üye olmak için lütfen aşağıdaki LİNKİ TIKLAYINIZ. burada adım adım bin anca yerini görebilirsiniz. BİNANCE.COM siden kimlik bilgilerinizin kimlik resminiz ve sizin resminizi istemektedir. Bu şekilde ileriki dönemlerde tüm şifrelerinizi kaybederseniz bile rahatlıkla bir hafta içinde hesabınıza ulaşabilirsiniz ama lütfen üye olurken aşağıdaki sayfayı basamak basamak takip ederek üye olunuz. Bu şekilde en doğru şekilde üye olmuş olursunuz. Hatalı şekilde üye olursanız sıkıntı çekebilirsiniz. ADIM ADIM BİNANCE.COM ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZlütfen yazıyı arkadaşlarınızla sosyal medya aracılığı ile paylaşın.
 
 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

  
34856 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın