• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ALTCOİN SEÇERKEN DİKKAT EDİLECEK PÜF NOKTALARI

 

BİTCOİN UZMANI PROFESÖR: DOĞRU YATIRIMIN 10 BİN KAT GETİRMESİ HALA MÜMKÜN


Kripto para uzmanı Profesör Emin Gün Sirer, Bitcoin’un tahtını sallama niyetinde yüzlerce kripto para projesi olduğunu belirterek, “Doğru yatırımın 10 bin kat getirmesi hala mümkün”dedi.

Aralık ayında 20 bin dolara çok yaklaşarak zirve yapan Bitcoin bugün yüzde 13 değer kaybederek 6 bin doların altını gördü. Dünyanın en çok tanınan sanal parası olan Bitcoin böylece 2018 başından beri değerinin yarısını kaybetmiş oldu.

Yeni oluşan kripto para piyasasına sıkı denetimler getirileceği kaygılarının yatırımcılarda panik yaratması üzerine fiyatlar aşağı inerken, Bitcoin de bundan payını almaya devam ediyor.

MySpace gibi

Hürriyet’ten Ahmet Can’a konuşan Sirer, ne zaman ticaret sistemlerini baştan aşağı yenileyebilecek bir teknoloji çıksa, o teknolojiye erken yatırım yapanların kısa dönemde müthiş meblağlar kazandığına dikkat çekerken, “Bu internette de böyle oldu” diye konuştu.

Kripto para alanında da erken davrananın avantajlı olduğu devrin geçtiğini kaydeden Sirer, “Özellikle Bitcoin, artık ‘My Space’gibi, hem hızı yavaş, hem de son derece istikrarsız bir teknolojik tablo çiziyor. Bu saatten sonra Bitcoin’dan o kadar büyük paralar kazanılabileceğini sanmıyorum. Öte yandan, hatırlarsınız, Facebook, My Space’den sonra çıkmıştı ve rekabet dışını itmişti” dedi.

Hepsi eriyecek

Bitcoin’un tahtını sallama niyetinde yüzlerce kripto para projesi olduğunu belirten Sirer, şunları söyledi: “Bunların yüzde 98’i çöp. Takımlar tecrübesiz, projeler yapmacık, kayda değer bir teknolojik buluşa dayalı değiller ve uzun vadede değerleri sıfır. Adi sanı duyulmamış projelere yüz binlerce dolar dağıtan yatırımcılar var, bu paraların hemen hemen hepsi eriyecek. Yine de doğru yatırımın 10 bin kat getirmesi hâlâ mümkün. Tabii zor olan onu bulmak ve diğer riskli yatırımlardan uzak durmak.”

Bu hızla olmaz

İşe yarayan, kullanıcı kitlesinin gelişmiş, geliştirici grubunun güçlü olduğu projelerde uzun dönemde müthiş fiyat atılımları gerçekleştirdiğini ifade eden Sirer, “Bu yüzden az sayıda ama iyi seçilmiş projelere yatırım yapıp, günlük ve hatta haftalık düşüşleri gözardı ederek uzun dönemli yatırımlar yapmak, makul bir yatırım stratejisi” diye konuştu.

Bitcoin’in saniyede maksimum üç işlemi kaldırabildiğini belirten Sirer, “Saniyede üç işlem, yaklaşık olarak ilk Boğaz Köprüsü’nün herhangi bir hafta sonundaki normal hızı. Bu hızla, değil tüm dünyanın tüm ticaretini kaldırmak, Bitcoin’un İkinci Boğaz Köprüsü’nü bile karşılaması imkansız” dedi.ALTCOİN SEÇERKEN DİKKAT EDİLECEK PÜF NOKTALARI

Altcoin  seçerken Kripto para alırken mutlaka öncesinde iyi bir analiz yapmak gerekiyor. Bunun için gerekli olan tüm web sitelerini ziyaret edip oradaki grafikler incelenmeli aynı zamanda bu konuda uzman kişilerin yorumlarına bakılmalıdır. Videomuzda incelemeniz gereken web sitelerini hepsinin tanıtımı yaptık aynı zamanda dünyadaki en iyi yorum yapan Twitter fenomenlerinin listesini verdik.  Videomuzu detaylı şekilde izlerseniz. Kendi kendineze de analiz yapmayı öğrenirsiniz.  Tabii mutlaka altın kurallara dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda Sabırlı olmak lazım Çok aceleci davranmamak lazım.  Kısa vadeli alış satışları yapmamak lazım mutlaka uzun vadeli düşünmek lazım bu şekilde düşünürsen mutlaka kazanırsınız.  Lütfen daha detaylı bilgi için alttaki  videomuzu izleyiniz.


 

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  


  
5129 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın