• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BİTCOİN VE KRİPTO PARA ALIM ve SATIMINDA KİMLER KAZANIR? KİMLER KAYBEDER?

BİTCOİN VE KRİPTO PARA ALIM SATIMINDA KİMLER KAZANIR ?KİMLER KAYBEDER?

 Son bir yılda bitcoin ve diğer kripto paralar çok ciddi oranda değer kazanmasına rağmen para yatıran bazı insanlar para kaybetmektediler. Bunun sebebini  maddeler halinde anlatacağız.

 BİTCOİN ALIM SATIMINDA KİMLER KAYBEDER.  KAYBEDENLER KULÜBÜ

1. Bilgisiz ve bilinçsizce bu işe giren yeterince bilgi sahibi olmayan kişiler kaybeder. Bu yüzden http://www.bitcoinhakkindahersey.com  sitemizi ziyaret ediniz

2.  Bir hafta on gün gibi kısa vadelerde bu işe girenler kaybederler. Çünkü muhtemelen o kripto paranın düşüş anına gelmişlerdir.

3. Panik olup sürekli olarak alıp satanlar kaybeder. Uzun vadede mutlaka kazanırsınız. Kısa vadede kaybetme ihtimali yüksektir.

4. Kendileri için kıymetli bir parayla girenler kaybeder. Çünkü o para onlar da ciddi stres yaratır. Stresli insan doğru hareket edemez.

5. Yerli türk borsalarından alış satış yapanlar. Kesinlikle kaybeder. Biz yerli türk borsalarından alış-satış kesinlikle önermiyoruz.  Alıp orada bırakabilirsiniz ama alış-satış düşünüyorsanız. Kesinlikle kucoin.com veya binance.com da hesap açmanız gereklidir.  Adım adım binance.com için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

6. İyi analiz yapamayan, iyi yorum yapan insanları takip etmeyenler,  ilgili web sitelerini ziyaret etmeyenler kaybederler. Yani sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle hareket edenler kaybederler.

7.  Sabırsız olanlar, aç gözlü olanlar, bir yerine 5 kazanayım diyenler kesinlikle kaybederler. Çünkü onlar bu işi kumara çevirmişlerdir.


 BİTCOİN ALIM SATIMINDA KİMLER KAZANIR.  KAZANANLAR KULÜBÜ

1.  Bilgili şekilde bu işe giren bilinçli kişiler kazanır.

2.  Uzun vadede girenler kazanır.

3. Sabırlı olup panik satış yapmayanlar kazanır.

4. İyi analiz yapanlar iyi yorum yapanları takip edenler kazanır.

5. Aç gözlü  olmayıp  5 yerine 2 kazanan diyenler kazandığına şükredenler kazanır.

6. Kulaktan bilgileri hareket etmeyenler kazanır.

7. Yerli borsalar yerine binance.com kullananlar kazanır.

 LÜTFEN VİDEOYU İZLEYİNİZ

 

  
2096 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın