• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PARİBU NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. PARİBU HAKKINDA HER ŞEY.


PARİBU YA NASIL ÜYE OLUNUR  

GÖRSEL VE VİDEOLU

ADIM ADIM GÜVENLİ ŞEKİLDE

PARİBU.COM’ a

ÜYELİK

 PARİBU KAYIT VE DETAYLI KULLANIMI İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

PARİBU YA NASIL ÜYE OLUNUR NASIL KULLANILIR. PARİBU HAKKINDA HERŞEY.

PARİBUYA NASIL KAYIT YAPILIR?

 

PARİBU KULLANIMIDETAYLI ANLATIM

 

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

ADIM ADIM PARİBU.COM KAYIT

1. ADIM

PARİBU için Aşağıdaki  linki tıklayıp. Kayıt sayfasına gidiniz.

PARİBU.com
Kayıt için tıklayınız

2. ADIM

PARİBU ‘da Öncelikle aşağıdaki boşlukları doldurunuz. PARİBU’ya Mutlaka doğru bilgilerinizi giriniz çünkü yarın sıkıntı yaşarsanız ispatlamak zorundasınız.

3. ADIM

PARİBU’Ya Şimdi giriş kısmından giriş yapınız.

 

 

4. ADIM

Şimdi PARİBU hesap ayarları kısmına gidip gerekli bilgileri doldurunuz. PARİBU Hesabınız  kısa sürede onaylanacaktır.

  

PARİBU NASIL KULLANILIR?

PARİBU’ya nasıl TL yüklenir.

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yükelemek istediğiniz paramiktarını girin onayla butonuna basın . PARİBU size bir hesap numarası adı bir IBAN numarası birde EFT açıklama kısmına yazmanız için bir kod verecektir. Oraya EFT yapıp açıklama kısmına verilen kod ‘u yazınız. İşleminiz gerçekleşecektir. Eksik bilgi girmeniz durumunda para hesabınıza geri yatacaktır.

 

PARİBU’dan nasıl TL çekilir.

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi önce IBAN numaranızı siteme girin. Sonra miktarı yazın onaylayın. İşlem tamam. Unutmayı sadece sizin adınıza olan hesaplara para gönderebilirsiniz.

 

PARİBU’DA nasıl bitcoin alınır?

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bitcoin alırken kaç TL den almak istiyorsanız  (anlık fiyattan yüksek olmalıdır.) yazınız. Sonra kalç TL ile almak istiyorsanız tıklayın işlem gerçekleşecektir.

 


PARİBU’DA nasıl bitcoin satılır?

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi gibi bitcoin alırken kaç TL den satmak istiyorsanız  (anlık fiyattan düşük olmalıdır.) yazınız. Sonra kalçbitcoin satmak istiyorsanız tıklayın işlem gerçekleşecektir.

  

PARİBU’dan BİNANCE.COM’ a nasıl bitcoin aktarılır?

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi göndermek istediğiniz bitcoin miktarınız yazınız. Sonra BİNANCE.com’dan aldığınız cüzdan seri numarasınız giriniz. Onaylayınız.

 

BİNANCE.COM’dan PARİBUYA’ya nasıl bitcoin gönderilir?

PARİBU’da aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bitcoin seri numarasını binance.com daki bitcoin gönderme kısmına yapıtırın bitcoin miktarını yazın ve onaylayın. İşlem gerçekleşecektir.

PARİBUişlem başı komisyon oranları.İŞLEM BİTTİ.

DETAYLI PARİBU KAYIT VE DETAYLI PARİBU KULLANIM

İÇİN VİDEOMUZUDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

PARİBU VE YERLİ BORSALAR ANLATIM

 

 

PARİBU Nasıl üye olunur. PARİBU Nasıl kayıt yapılır. PARİBU Nerden üye olunur PARİBU Nerden kayıt yapılır. PARİBU Nasıl kullanılır. PARİBU Web sitesi. PARİBU Nasıl para yatırılır. PARİBU Nasıl türk lirası para çekilir. PARİBU Nasıl türk lirası para transfer edilir. PARİBU Nasıl bitcoin transfer eilir. PARİBU referans numarası. PARİBU güvenlimi? PARİBU komisyon oranları. PARİBU hesap onayı nasıl yapılır. Paribu google authenticator nasıl kurulur. Ripple XRP nereden nasıl alınır. Ethereum ETH nereden nasıl alınır. Bitcoin Cash BCH nereden nasıl alınır. Cardano ADA nereden nasıl alınır. Litecoin LTC nereden nasıl alınır. IOTA MIOTA nereden nasıl alınır. NEM XEM nereden nasıl alınır. Dash DASH nereden nasıl alınır. Stellar XLM nereden nasıl alınır. Monero XMR nereden nasıl alınır. EOS EOS nereden nasıl alınır. NEO NEO nereden nasıl alınır. Bitcoin Gold BTG nereden nasıl alınır. Qtum QTUM nereden nasıl alınır. Ethereum Classic ETC nereden nasıl alınır. bitcoin btc nereden nasıl alınır.

  
9667 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın