• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
NAKİT VE KREDİ KARTI İLE BİTCOİNLER NEREDEN SATIN ALINIR


NAKİT VE KREDİ KARTI İLE BİTCOİN ve KRİPTO PARALAR NEREDEN SATIN ALINIR

 NAKİT: Bitcoin veya Kripto para almanın en iyi yolu Öncelikle Türkiye'deki borsaları kullanmaktır. Türkiye'deki borsalarda Siz Kripto para alabilir bunları yine dünyanın en güvenli, en büyük, en iyi sisteme sahip Borsası olan binance.com’a aktarabilirsiniz. Binance.com’da siz yüzlerce alt coin alıp satabilirsiniz. Kesinlikle ama kesinlikle sürekli Bitcoin ya da alt coin alıp satmayı düşünüyorsanız BİNANCE.COM firmasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Türk firmalarında Bu işlem yaparsanız %95 paranızı kaybedersiniz.  Türk borsalarında sadece bitcoin alıp bekletmenizi yada transfer etmenizi öneririz. 

 


KREDİ KARTI İLE: kredi kartı kripto para alabilirsiniz. ama bu yöntemi çok tavsiye etmiyoruz çünkü hem çok az miktarda Kripto para alabilirsiniz. hem de yaptığınız bu işlem kayıt dışı olduğu için yarın öbür gün devlet tarafından ciddi yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden nakitle alıp banka hesabınızdan Türkiye'deki yerli borsalara para gönderip oradan satın almanız daha mantıklıdır. hem de gönderdiğiniz para kayıt altında olduğu için yarın öbür gün Siz paranızı nereden geldiğini ispatlayabilirsiniz.

 

DAHA DETAYLI BİLGİ VE GÖRSEL ANLATIM İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ VİDEOLARINI İZLEYİNİZ

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

  
2183 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın