• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SAATLİK VEYA GÜN İÇİNDE SÜREKLİ ALTCOİN ALIRKEN ALTIN KURALLAR


 
 
NEDEN YERLİ TÜRK BORSALARINDA SÜREKLİ ALIM SATIM ÖNERMİYORUZ?
Türkiyedeki yerli borsalarda çok az Kripto para çeşidi var. Btcoin ve Kripto paraların fiyatı dünya borsalarından çok yüksektir. ve alım satım yaptığınızda ciddi (%95) zarar edersiniz.
Ya yerli borsadan bitcoin alıp hiç alış satış yapmayacaksınız. Sürekli aldığınız kripto paraya karışmayacaksınız ya da sürekli ve daha çok çeşit kripto para ile alış satış yapmak istiyorsanız mutlaka paranızı basit bir şekilde www.kucoin.com veya www.binance.com firmasına aktarmanız gerekmektedir.

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

SÜREKLİ OLARAK BİTKOİN ALIM SATIMI YAPARKEN ALTIN KURALLAR VE PÜF NOKTALARI.

UYARI: Sürekli alım satım işi ciddi kazanç getirdiği gibi çok acemice davranırsanız para kaybetme olasılığınızda vardır. Ayrıca çok heyecanlı bazen de ciddi strese neden olan bir işlemdir.

1.    MUTLAKA ALMADAN ÖNCE İYİ BİR ANALİZ YAPIN. Aşagıdaki videoları dikkatlice ileyiniz. Gerekli tüm sitelere girerek analiz yapın.  
2.    Aceleci olmayın. En az 1-2 gündür sürekli olarak aynı çizgide %1-5 oynayan coinleri tercih ediniz. Yükselenleri de tercih edebilirsiniz ama kesinlikle düşüşe geçenlerden kaçınmanız gerekiyor. Market kapasitesi ilk 10-20'ye  giren altcoinleri tercih etmemiz daha mantıklıdır. Çünkü Market hacmi küçük olan altcoinler her an ciddi manipülasyonlara uğrayabilir. Ciddi düşüşler gösterebilirler. Aynı zamanda 24 saatteki volumleri yüksek coinleri tercih etmelisiniz.

3.    Sizin için kıymetli olmayan bir para ile bitcoin veya alt koin alabilirsiniz. Sizi sora sokmayacak bir miktar ile coin alın.

4.    Aç gözlü olmamanız gerekiyor. Maximum kazanmak yerine orta yada minumun kazanmayı daha az risk almayı tercih etmelisiniz. % 1-2-5 'lik satışlar sizi tatmin etmelidir. Sabırlı olmalısınız.

5. Mümkün olduğunca sarı çizginin altında düşüşe gecen coini alınız. Ciddi yükselmelerde STOP LİMİT  yöntemi ile (bu uygalama Binance.com da var) yükseldiği değeri %1 altına değer verin taki satışınız gerçekleşinceye kadar. Bu şekilde yükselmelerde maksimum kazanç elde edersiniz.

5.    Yine söylüyorum iyi analiz yapmanız gerekiyor. Rasgele girmemeniz gerekiyor. Gaza gelmemeniz gerekiyor. Kaçan fırsatın arkasında  gitmemeniz gerekiyor. Yükselmeye geçen bitcoini almayınız aksi halde en tepeden almış olabilirsiniz.  Kaçan kaçmıştır çok yeni fırsat gelir. Sabırlı olunuz.

6.    Bu anlattıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tüm sorumluluk sizdedir. Ben sadece en sık dikkat edilen noktaları anlattım.


DETAYLI VE ÖRNEKLER ÜZERİNDE VİEOLU ANLATIM İÇİN AŞAĞIDAKİ TÜM VİEDOLARI İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.

 

 

DAKİKALIK GÜN İÇİNDE SÜREKLİ ALIM SATIM

 

SAATLİK GÜN İÇİNDE ALIŞ SATIŞDA PÜF NOKTALARI VE ANALİZ YAPMA

 

HAFTALIK VE AYLIK ALIŞ SATIŞDA PÜF NOKTALARI VE ANALİZ YAPMA

 

BİTCOİN ALIM VE SATIMINDA 15 TEMEL KURAL

 

BİTCOİN VE ALTCOİN ALIRKEN ÖNEMLİ PÜF NOKTALARI 1

 

 

 

BİTCOİN VE ALTCOİN ALIRKEN ÖNEMLİ PÜF NOKTALARI 2

 

İNVESTİNG.COM HAKKINDA DETAYLI ANLATIM

 

COİNMARKETCAP.COM ÖZELLİKLERİ DETAYLI ANLATIM
  
2986 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın