• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAFTALIK VEYA AYLIK ALTCOİN ALIRKEN ALTIN KURALLARHAFTAKLIK YADA AYLIK ALTCOİN ALIRKEN ALTIN KURALLAR
 


1.. Unutmayın Kripto para Borsası bir bütündür. Bazı coinler yükselirken bazıları düşer. o yüzden önemli olan sizin yükselmeye başlayanları önceden tahmin etmenizdir.  Tüm Kripto paraların toplam Market hacminin ortalama yüzde %50 sine yakınını Bitcoin tek başına oluşturur.  Bitcoin toplam market hacmi %65 ile %40 arasında gidip gelmektedir.  Bu nedenle bitcoin Market  hacmi oranı %40 lara düştüğü zaman alt coinler ciddi oranda artar.  Yine   bitcoinin market hacmi yüzde 60 lira çıktığı zaman altcoinler  ya sabit kalır yada düşer. Bu yüzden mümkün olduğunca Bitcoin Market hacminin azaldığı ya da sabit kaldığım zamanlarda alt coin alabilirsiniz.

2.. Altcoinler  genellikle 3 maksimum 4 gün yükselir.  Üçüncü gün sonunda düşmeye başlar. Çünkü insanlar artık kar ettikleri için paralarını oradan çekerler.  Bu nedenle Siz alt coin alacaksanız ya sabit olduğu bir zamanda Ya da yükselişin ilk gününde ya da 2. günü de almanız gerekmektedir. Üçüncü günden  sonra alırsanız düşme trendine denk gelme ihtimali yüksektir.

3.. Altcoin  alırken Market hacmi  büyüklüğü ilk 10'ye Ya da maksimum ilk 20’ye giren alt coinleri tercih etmeniz gerekmektedir.  Unutmayın Market hacmi küçük olan coinler her zaman ciddi manipülasyonları açıktır. Bu nedenle siz ciddi para kaybedebilirsiniz.  Market hacmi arttıkça Manipüle etme ihtimali çok çok düşer.

4..  Eğer Bitcoin düşmeye başlamışsa veya sabit kalmaya devam ediyorsa  muhtemelen Kripto para Borsasına para akmaya devam etmektedir.  Bitcoin düşmesinden kaynaklanan para çıkışı veya Kripto para borsasında yeni gelen paranın büyük çoğunluğu alt coinlere geçer.  Altcoinlerin Market hacmi düşük olduğu için bu para al altcoinlerde ciddi Yükselişlere neden olur.

5.. Alt coinler  yükselirken genelde iki üç tanesi beraber yükselir.  Onlar Yükselişlerini tamamladıktan sonra diğer coinler yavaş yavaş artmaya başlar. Bu nedenle siz henüz atmamış artma ihtimali yüksek olan coinllere bir miktar para yatırabilirsiniz.

6.. Yukarıdaki işlemlerden önce mutlaka Analiz yapmayı öğrenmeniz gereklidir. Analiz için www.bitcoinhakkindahersey.com sitemizdeki videoların hepsini izlemeniz gerekmektedir.  

7.. Mümkün olduğunca zararına satış yapmayın yüksekten aldığınız coinleri düşük fiyata satmayın. En kötü ihtimalle birkaç gün  içinde eski seviyelerini yakalayacaklardır.  Bu Kural Market Hacmi küçük olan coinler için geçerli değildir. Aynı şekilde eğer siz 3. günden sonra düşüşe geçen coin alırsanız. Eski seviyesine biraz geç gelebilir.
 
BU KONUNUN GÖRSEL ÖRNEKLERLE ANLATIMI İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DİKKATLİCE İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  

HAFTALIK VE AYLIK ALIŞ SATIŞDA PÜF NOKTALARI VE ANALİZ YAPMA

 

 

BİTCOİN ALIM VE SATIMINDA 15 TEMEL KURAL

 

BİTCOİN VE ALTCOİN ALIRKEN ÖNEMLİ PÜF NOKTALARI 1

 

 

 

BİTCOİN VE ALTCOİN ALIRKEN ÖNEMLİ PÜF NOKTALARI 2

 

 

 

DAKİKALIK GÜN İÇİNDE SÜREKLİ ALIM SATIM

 

SAATLİK GÜN İÇİNDE ALIŞ SATIŞDA PÜF NOKTALARI VE ANALİZ YAPMA

 

İNVESTİNG.COM HAKKINDA DETAYLI ANLATIM

 

COİNMARKETCAP.COM ÖZELLİKLERİ DETAYLI ANLATIM

  
2538 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın