• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Takvim
RİPPLE (XRP) HAKKINDA BİLGİ

RİPPLE (XRP)

ÖDEMELER İÇİN DİJİTAL VARLIK

Dünyanın en hızlı ve en ölçeklenebilir dijital varlığıdır ve dünyanın her yerinde
gerçek zamanlı küresel ödemeler sağlar

GENEL BAKIŞ

Ripple, blockchain'in gücünü kullanarak global olarak para göndermek için sürtünmesiz bir deneyim sunar. Finansal kuruluşlar, Ripple'in büyümekte olan global ağına katılmasıyla müşterilerinin ödemelerini dünyanın herhangi bir yerindeki yerinde, anında, güvenilir ve düşük maliyetle işleyebilir. Bankalar ve ödeme sağlayıcıları maliyetlerini daha da azaltmak ve yeni pazarlara erişmek için XRP dijital varlıklarını kullanabilir. San Francisco, New York, Londra, Sidney, Hindistan, Singapur ve Lüksemburg'da ofisleri bulunan Ripple, dünya genelinde 100'den fazla müşterisine sahiptir. Birlikte, Küresel Ödemeleri Modernleştiriyoruz Bugün dünya sınırlar boyunca 155 trilyon dolardan fazla gönderiyor. Bununla birlikte, altta yatan altyapı tarihlidir ve kusurludur. Ripple, bankaları, ödeme sağlayıcıları ve dijital varlık değişim birimlerini RippleNet üzerinden bağlayarak küresel çapta para göndermek için tek bir kaygısız deneyim sunar.

 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  


RİPPLE (XRP) Nedir? RİPPLE (XRP) Nerden alınır? RİPPLE (XRP) Nerede satılır? RİPPLE (XRP) Hangi borsalarda satılır? RİPPLE (XRP) Şu anki değieri nedir? RİPPLE (XRP) Gelecek vadediyourmu? RİPPLE (XRP) Neye çözüm buluyor? RİPPLE (XRP) Nasıl transfer edilir? RİPPLE (XRP) Hangi ülkeye aittir? RİPPLE (XRP) Toplam değeri ne kadar? RİPPLE (XRP) Ne kadar üretilmiş? RİPPLE (XRP) Ne zaman üretilmiş? RİPPLE (XRP) Sembolü ne kadar? RİPPLE (XRP) Güvenli mi ? RİPPLE (XRP) Ne işe yarar? RİPPLE (XRP) Avantajları nelerdir? RİPPLE (XRP) 2018 yılında ne kadar değer kazanır? RİPPLE (XRP) 2017 yılında ne kadar değer kazandı. RİPPLE (XRP) Coin nedir RİPPLE (XRP) Wallet nedir? RİPPLE (XRP) Cüzdan nedir? RİPPLE (XRP) Türkiye. RİPPLE (XRP) Grafik. RİPPLE (XRP) Analiz. RİPPLE (XRP) Ne kadar arttı? RİPPLE (XRP) hakında herşey? RİPPLE (XRP) hakkında bilgi? RİPPLE (XRP) merak edilen sorular RİPPLE (XRP) yorumlar? RİPPLE (XRP) web siteleri.

  
1627 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın