• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Takvim
BİTCOİN (BTC) HAKKINDA BİLGİ
Bitcoin (BTC) kullanıcılarının istedikleri gibi işlem yapmasına izin verir. Bütün kullanıcılar nakit para harcar gibi ödeme alabilir ya da yollayabilir ve ayrıca daha kompleks kontratların da içinde yer alabilirler. Çoklu imzalar ağ tarafından kabul edilmiş ve sadece belli bir grup insan tarafından imzalanmış ise bir işleme izin verir. Bu da ileride geliştirilebilecek yaratıcı aracılık anlaşmazlık sistemlerine izin verir. Bu işlemler üçüncü bir partinin, diğer partilerle arasında anlaşmazlık olması durumunda paraları üzerinde kontrolü olmadan işlemin yapılmasını kabul ederek ya da ret ederek söz sahibi olmasını sağlar. Nakit ve diğer ödeme metodlarının aksine Bitcoin (BTC) her zaman bir işlemin yapıldığına dair herkesin görebileceği bir iz bırakır ve bu potansiyel olarak dolandırıcılığa bulaşmış şirketlere karşı bir bilgi olarak kullanılabilir.
Fiyatlardaki ani yükselişler her zaman bunun bir balon olduğunu göstermez. Yapay yüksek değerlemeler genellikle gerçek değerine dengelemesine yarayan ani düşüşleri de beraberinde getirir ve bu da balon izlenimi oluşturur. Pazardaki mevcut binlerce insanın ve katılımcının fiyatı keşfetmeye yönelik eylemleri Bitcoin (BTC) fiyatlarındaki dalgalanmalara yol açar. İnsanların konu üzerindeki sahip olduğu duygu ve düşünceler, oluşan bu ani fiyat değişiklikler sonucu Bitcoin (BTC) üzerindeki güvenlerini kaybetmelerine yol açabilir. Gerçek değeri ve biçilmiş değeri arasında oluşan fark Bitcoin (BTC) ekonomisinin temellerine dayanmamaktadır. Basının artan ilgisi ve basındaki yer alışların artışıyla, talep artmaktadır. Haliyle eski kafalı insaftan yoksun spekülasyonculara fırsat doğmaktadır. İşte bu yüzden Bitcoin (BTC) adına sahte belirsizlikler ve korku yayılmaktadır.
Bitcoin (BTC)'i ilk zamanlarında benimseyenler büyük miktarlarda Bitcoin (BTC)e sahipler çünkü risk alıp çok az kişi tarafından kullanılan, güvenliği kolay sağlanamayan ve kanıtlanmamış yeni bir teknolojiye zaman ve kaynak harcadılar. İlk kullanıcıların birçoğu Bitcoin (BTC)in fiyatı henüz düşükken büyük miktarlarda Bitcoin (BTC) harcadılar veya düşük miktarlarda satın aldılar. Yani büyük miktarlarda kar elde etmediler. Bitcoin (BTC) fiyatının yukarı veya aşağı yönlü değişeceği garanti edilemez. Tıpkı yatırım yapılan yeni bir işin kullanışlılığı ve popülerliğiyle değer kazanması veya hiç tutulmaması ihtimalleri gibi. Bitcoin (BTC) hala erken dönemlerinde sayılır ve uzun vadeli olarak tasarlanmıştır. Erken benimseyenler için nasıl daha az önyargılı olabileceğini hayal etmek zor ve bugünün kullanıcıları yarının erken kullanıcıları olabilir ya da olmayabilir.
İşlem ücretleri kullanıcıların ağı aşırı yükleyecek kadar işlem yapmalarını önleme amacı ile koruyucu olarak konulmuştur. Ödemelerdeki uygun biçim hala gelişme aşamasındadır ve zamanla değişecektir. Bu ücret gönderilen Bitcoin (BTC) miktarından bağımsız olduğundan çok düşük (0.0005 BTC, 1,000 BTC transfer için) ya da haksızlık derecesinde fazla (0.004 BTC, 0,02 BTC transfer için) gibi görünebilir. Ücret işlemdeki bilgi ve işlem tekrarına bağlı olarak belirlenir. Mesela, küçük miktarlarda bir çok ödeme yapıyorsanız, ödeyeceğiniz ücret fazla olacaktır. Bu gibi ödemeler bir restorana kuruşlarınızla ödeme yapmanıza benzer. Bitcoin (BTC)lerinizin küçük miktarlarını göndermek de ayrıca bir ücret gerektirebilir. Eğer yapacağınız eylem alışıla geldik bir işlem ise ücret düşük kalacaktır.
 

 BİNANCE.COM   şu anda dünyada en pöpüler, en güvenli, en iyi altyapıya sahip ve çok kolay bir kullanımı olan en az komisyon alan kripto para borsasıdır.  


BİTCOİN (BTC) Nedir? BİTCOİN (BTC) Nerden alınır? BİTCOİN (BTC) Nerede satılır? BİTCOİN (BTC) Hangi borsalarda satılır? BİTCOİN (BTC) Şu anki değieri nedir? BİTCOİN (BTC) Gelecek vadediyourmu? BİTCOİN (BTC) Neye çözüm buluyor? BİTCOİN (BTC) Nasıl transfer edilir? BİTCOİN (BTC) Hangi ülkeye aittir? BİTCOİN (BTC) Toplam değeri ne kadar? BİTCOİN (BTC) Ne kadar üretilmiş? BİTCOİN (BTC) Ne zaman üretilmiş? BİTCOİN (BTC) Sembolü ne kadar? BİTCOİN (BTC) Güvenli mi ? BİTCOİN (BTC) Ne işe yarar? BİTCOİN (BTC) Avantajları nelerdir? BİTCOİN (BTC) 2018 yılında ne kadar değer kazanır? BİTCOİN (BTC) 2017 yılında ne kadar değer kazandı. BİTCOİN (BTC) Coin nedir BİTCOİN (BTC) Wallet nedir? BİTCOİN (BTC) Cüzdan nedir? BİTCOİN (BTC) Türkiye. BİTCOİN (BTC) Grafik. BİTCOİN (BTC) Analiz. BİTCOİN (BTC) Ne kadar arttı? BİTCOİN (BTC) hakında herşey? BİTCOİN (BTC) hakkında bilgi? BİTCOİN (BTC) merak edilen sorular BİTCOİN (BTC) yorumlar? BİTCOİN (BTC) web siteleri.
  
1824 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın